Rólam

Kedves diákok, pedagógusok!
Tisztelt Szülők!

Ez az oldal azért jött létre, hogy a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának diákjaival és pedagógusaival, valamint a szülőkkel könnyebben megvalósítható legyen a kapcsolattartás.

A digitális oktatás időszakában az egyéni tanácsadások, valamint a csoportos foglalkozások szünetelnek, azonban szeretném hangsúlyozni, hogy krízis esetén továbbra is elérhető vagyok mindenki számára telefonon keresztül (telefonszám kérhető a Facebook oldalnak (Vári Nikoletta - iskolapszichológus) küldött privát üzenetben tőlem, vagy az osztályfőnököktől). A beszélgetésekre minden munkanap 8 és 16 óra között van lehetőség.

Ez az oldal arra szolgál, hogy minden nap olyan tartalmakat osszak meg, amelyek hasznosak és érdekesek lehetnek mindenki számára. Emiatt érdemes minden nap felnézni erre a felületre.

Probléma esetén bátran vegyék/vegyétek fel velem a kapcsolatot!